Avaleht E-raamat Reklaam Kontakt

Teemad

ETTEVŐTTED
KASULIKUD LINGID
TEHNOPARGID
UUED SUUNAD
KASULIK TEADA
SEADMESOOVITUS
LOGISTIKA TERMINID
SEADUSED
LAOMAJANDUSE ABC
KOOLITUS ja SEMINAR
UUDISKIRI
ÄripĂ€ev "LOGISTIKA"
LAOPINNAD (uuring)
PALGAUURING

Kas oled lÀbinud laojuhtimise kursuse?


Küsitluste arhiiv
PAKKEMEISTER - Seadmed, Materjalid, Kogemused

Pakkemeister Hillman on asutatud 1992 a. eesmärgiga varustada ettevõtteid nende igapäeva- töös vajalike kulumaterjalide ning erinevate seadmetega.

Pearõhk on kohe algusest suunatud pakkematerjalide ja pakkeseadmete müügile. Omades tänaseks juba enam kui 15-aastast kogemust ning tehes koostööd paljude oma ala juhtivate tootjate ja tarnijatega, oleme suutelised pakkuma ettevõtetele pakkimisalaseid konsultatsioone ning tagama nii seadmete kui ka igapäevaste kulumaterjalide õigeaegse tarne.

Lisaks pakkimislahendustele aitame ettevõtetel leida lahendusi ka jäätmekäitluskulude vähendamiseks. Üha karmistuvad jäätmekäitluseekirjad ja suurenevad prügiveokulud on loonud olukorra, kus jäätmete hulgast tuleks eraldada ja saata taaskasutusse võimalikult suur osa taaskasutuseks sobivast materjalist. Selleks pakumegi suurt valikut erinevaid jäätmepresse ja sinna juurde kuuluvaid abiseadmeid.

Logistikaettevõtetele pakuvad kindlasti huvi meie kaubavalikus olevad transpordikontrolli andurid, temperatuuriseiresüsteemid ning turvakleebised ja turvaplommid. See on tootegrupp, mis aitab teostada nii enesekontrolli kaupade transpordil ja ladustamisel kui ka avastada lubamatut avamist või ligipääsu  kaupadele ja dokumentidele.

Uudisena oleme toonud turule kvaliteetsed pakkimis- ja komplekteerimislauad ning erinevate pakkematerjalide rullilõikurid . Eesmärgiks on luua kasutajale võimalikult ergonoomiline töökeskkond, mis omakorda lubab sooritada töö ettevõtte jaoks efektiivselt ning võimalikult vähese ajakuluga.

Meie kaubavalikusse kuuluvad ka ühekordsed nõud ja TORK- hügieenipaberid.

Oleme arvamusel, et ettevõtete igapäevatööks vajalike kulumaterjalide hankimine peab olema seotud võimalikult vähese töö- ja ajakuluga. Meie jaoks on tähtis , et kliendile tööks vajalik on õigel ajal õiges koguses õiges kohas .

Pakume lepingulistele ettevõtetele kasutatavate kulumaterjalide kaardistamist, vastavate tellimisvormide loomist ning tarnegraafikutele vastavalt kaupade kohaletoimetamist. Soovi korral koostame kogu kuu jooksul kasutatud materjalidele ühtse koondarve.  Sellega säästavad meie kliendid nii inimressurssi kui väärtuslikku tööaega ja saavad tegeleda oma erialase tööga.  

PAKKEMEISTER - Seadmed, Materjalid, Kogemused


 

 


   

23. märts 2018 01:17

Märksőna vői firma nimi

   OTSI