Avaleht E-raamat Reklaam Kontakt

Teemad

ETTEVŐTTED
KASULIKUD LINGID
TEHNOPARGID
UUED SUUNAD
KASULIK TEADA
SEADMESOOVITUS
LOGISTIKA TERMINID
SEADUSED
LAOMAJANDUSE ABC
KOOLITUS ja SEMINAR
UUDISKIRI
ÄripĂ€ev "LOGISTIKA"
LAOPINNAD (uuring)
PALGAUURING

Kas oled lÀbinud laojuhtimise kursuse?


Küsitluste arhiiv
KMA - Ladudele infotehnoloogiliste lahenduste arendaja!

OÜ KMA on (hulgi)ladudele infotehnoloogiliste lahenduste arendamisele spetsialiseerunud Eesti kapitalil põhinev tarkvarafirma.

KMA eesmärk on oma tarkvaraarendustega anda laoettevõtetele võimalus hallata kogu laotööga seotud informatsiooni - alates toote tellimisest tarnijalt, kuni toote müügini tellijale, koos kõige nende punktide vahele  jäävaga.

Omades tänaseks juba enam kui 15-aastast kogemust (hulgi)ladudele infosüsteemide arendamisel, oleme suutelised pakkuma ladudele kõiksugu eripäraseid tarkvaralahendusi. Lisaväärtusena suudab KMA väga paljudes olukordades anda kliendile juurde oma aastatega kogunenud laotöö korraldamise alast know-how-d.

KMA klientide kohta võib öelda, et enamasti on nende puhul tegu kiiresti arenevate ettevõtetega. Edukamad neist on kasvanud KMA toodetud tarkvara kasutades alustanud väikestest ettevõtetest suurteks, oma ala juhtivateks ettevõteteks.
Uhkusega saame mainida selliseid kõigile tuntud tegijaid nagu: ACE Logictics, Estover, Ingman Jäätised,  Smarten, Svensky Kaubandus...

Lisaks laohaldamise tarkvarale, mida kasutatakse tavaarvutis, pakume juurde tarkvara enamuste laotööks vajalike andmekogumisseadmete (pihuarvutid, andmekogumisskännerid,...) jaoks. Spetsiifilisi lahendusi on nii  müügimeestele, müügiedendajatele kui laomeestele ja autojuhtidele.

KMA on oma toodete litsentseerimisloogika väljatöötamisel võtnud eesmärgiks anda ka kõige väiksematele ja alustavatele ettevõtetele (enamasti kõige kiiremini arenev sektor) kätte võimaluse kasutada sama funktsionaalsust mida kasutavad valdkonna turuliidrid. Samas on laoarvestustarkvara Ladu20 oma funktsionaalsuselt ja töökiiruselt väga efektiivne ka kõige suuremate laoettevõtete jaoks.

Täiendavalt on KMA oma rolliks võtnud erinevate laotööks mõeldud spetsiaalseadmete ja nende abil   töö efektiivsuse tõstmise võimaluste tutvustamise. Selleks on võimalik rentida KMA-lt vastavaid seadmeid koos kliendi andmebaasidega ühildatava tarkvaraga. Saadaval on nii andmekogusmisskännerid kui pihuarvutid.

KMA poolt laoarvestuseks toodetud IT lahendused:

Ladu20 – võimas laoarvestustarkvara mille funktsionaalsus katab kogu vahemiku kauba tellimisest tarnijalt kuni kauba müügini tellijale.

TelliKMA – pihuarvutipõhine tarkvaraarendus mobiilsetele müügimeestele ja müügiedendajatele.

WEBLadu – Ladu20 veebipõhine, peamiselt lao klientidele suunatud Ladu20 liides.

Laomehed – andmekogumisskännerite tarkvarad erinevate laofunktsioonide (inventuur, väljastus, arvelevõtt, kontrollimine) täitmiseks.


   

23. märts 2018 01:15

Märksőna vői firma nimi

   OTSI