Avaleht E-raamat Reklaam Kontakt

Teemad

ETTEVŐTTED
KASULIKUD LINGID
TEHNOPARGID
UUED SUUNAD
KASULIK TEADA
SEADMESOOVITUS
LOGISTIKA TERMINID
SEADUSED
LAOMAJANDUSE ABC
KOOLITUS ja SEMINAR
UUDISKIRI
ÄripĂ€ev "LOGISTIKA"
LAOPINNAD (uuring)
PALGAUURING

Kas oled lÀbinud laojuhtimise kursuse?


Küsitluste arhiiv
Me kasutame oma teadmist ja entusiasmi, et teha oma klientide laod kÔige efektiivsemaks kogu Euroopas

Element Storage Systems Oy (ESS) on Põhja regioonis (Norra, Taani, Rootsi, Soome) juhtiv dünaamiliste laosüsteemide varustaja laonduses ja tööstuses.

ESS peamine eesmärk on teha klientide laod kõige efektiivsemaks kogu Euroopas, kasutades selleks huvitavaid lahendusi millest uusimaks on AutoStore ladustamise võimalus.

ESS eesmäk on väga julge ja ambitsioonikas , kuid samal ajal väga motiveeriv ja edasiviiv.Toodete nimistus on revolutsiooni tegev AutoStore kompaktladu ja Dynamic Storage Systems Megamat'i poolt. Läbi praktika on selgunud tõestus ka tootlikuse efektiivsusest.

Peamiseks sihiks ongi tõestada klientide kasumlikkus läbi turvatud ja efektiivse kaupade liikumise, kõrge produktiivsuse ja parima võimaliku ruumisäästlikkuse. Tugevus tuleb välja eelkõige väiksema mõõduliste kaupade käsitlusel, kus on oluline kõrgkvaliteetne komplekteerimine ja minimaalsed komplekteerimisvead.

Element Storage Systems Oy käive aastal 2007 oli ligikaudu 18 miljonit eurot. Peakontor asub Oslo lennujaama lähedal Norras. Ettevõtte kohta leiab täpsemat informatsiooni www.elementstorage.fi .

ESS kaubamärkideks on:

-AutoStore
-Megamat
-Kardex
-Schultheis
-E.WMS warehouse management system-AutoStore

AutoStore eestikeelne tutvustus asub SIIN   

23. märts 2018 01:15

Märksőna vői firma nimi

   OTSI