Avaleht E-raamat Reklaam Kontakt

Teemad

ETTEVŐTTED
KASULIKUD LINGID
TEHNOPARGID
UUED SUUNAD
KASULIK TEADA
SEADMESOOVITUS
LOGISTIKA TERMINID
SEADUSED
LAOMAJANDUSE ABC
KOOLITUS ja SEMINAR
UUDISKIRI
ÄripĂ€ev "LOGISTIKA"
LAOPINNAD (uuring)
PALGAUURING

Kas oled lÀbinud laojuhtimise kursuse?


Küsitluste arhiiv

Alna Business Solutions OÜ (ABS) on aastal 1996 PerSimplex nime all loodud tarkvaraarenduse, majandustarkvara juurutamise, integreerimise ning konsulteerimisega tegelev ettevõte.

Ettevõtte peamiseks eesmärgiks on suurendada oma klientide tööprotsesside efektiivsust ja stabiilsust ning edendada nende konkurentsi- ja arenguvõimet.

Alna Business Solutions on kiirelt kasvav IT-ettevõte enam kui 250 rakendusega üle maailma. Hetkel koosneb meie rahvusvaheline meeskond, mis töötab Eestis, Leedus ja Poolas, üle 120 rahvusvaheliselt sertifitseeritud spetsialistist ning on Baltimaade üks suurimaid ERP-süsteemide konsultatsiooni- ja realisatsioonimeeskondi. Oleme edukalt täitnud arvukaid projekte ja meil on kogemusi igas suuruses projektidega. Spetsialiseerume logistika-, tootmis-, turustus-, ehitus-, kommunaal- ja avalikule sektorile teenuste pakkumisele. 

Põhilised faktid:

·         Koduturg – Eesti, Leedu, Läti, Poola
·         Üle 120 professionaali – suurim ERP-meeskond Baltimaades
·         12 aastat ERP-turul
·         Rohkem, kui 100 rakendust Epicor iScala, MBS Dynamics Nav ja Axa süsteemidega
·         20 dokumendihaldustarkvara lahenduse DocLogix installatsiooni

Meie poolt pakutavad tooted on majandustarkvarad Microsoft Dynamics NAV, Epicor iScala ning Epicor Vantage; dokumendihaldussüsteemi DocLogix, ning pihuarvutil ja vöötkoodi süsteemidel põhinevaid spetsiaalselt välja töötatud laohalduslahendusi.

Alna vöötkoodilahendus pihuarvutile

Pihuarvutile kohandatud vöötkoodisüsteem on lahendus laotegevuste optimeerimiseks. See osutub kasulikuks erinevate laotegevuste juures, nagu näiteks vastates küsimustele „mis tooted või partiid on konkreetsel laoaadressil (riiul/kõrgus/pesa)“, või vastupidi „kuskohas laos asub teete see partii.“ See on ka piisavalt taibukas võtma vastu tooteid tarnijatelt ja tegema korrektselt lattu siirded. Kogu töö toimub koheselt ja täpselt lugedes ribakoode (toetatud on GS1 standard) sisse ehitatud skänneriga. Kasutajad ei pea igal vajadusel naasma kontorisse et ERP (Enterprise Resource Planning, lihtsustatult Ettevõtte majandusinfosüsteem) süsteemi käivitama, vaid võivad jätkata oma põhitööd laoterritooriumil. Lisaks sellele võib toodetud partiisid raporteerida, ja seda lausa pakendikaupa või alusekaupa osaliselt, vastavalt vajadusele, genereerides automaatselt ka SSCC koodid ja trükkida ribakoodi etiketid, võtta lattu arvele ja panna valmis väljastuseks. Vastavalt tootmise spetsiifikale võib mõned partiid kvaliteedikontrolli parameetrite alusel vajalikuks ajaperioodiks ka garantiini määrata- kõik häälestatav tootepõhiselt.

Põhilised süsteemi eelised seisnevadki töökeskkonna kaudu töötaja toimingute efektiivsuse tõstmises, vigade arvu vähenemises, sisestusefektiivsuse kasvus PDA sissehitatud skänneriga. See kõrvaldab ka vajaduse paberitöö järele ja võimaldab kokku hoida aega selliste ajamahukate tööde teostamisel nagu laosiirded, kauba vastuvõtt ja väljastuseks ettevalmistus 

Laojuhataja võib kindel olla et kõik tooted on korrektselt nopitud ja õigeaegselt väljastatud pidamaks antud müügilubadusi. Ta teab ka et kõik saabunud kaubad on vastu võetud korrektselt ja asetatud nende laokohtadele. Lisaks on loodud võimalus saada detailne ülevaade sellest mis ja kus tema laos asub. 

Finantsjuht saavutab süsteemiga kulude kokkuhoiu läbi kulukate tarnevigade vähenemise (või isegi elimineerimise) , väiksema turvalise laovaru ja võimaluse väiksema töötajate arvuga teostada sama töömaht (või sama töötajate arvuga astuda vastu kasvavale töömahule) 

Taolised lahendused on universaalsed aga terviklikud, võimalusi täis pikitud jõulised töövahendid mis enamuse ladude jaoks lahendavad kõik vajadused. Kaupade halduse protsessi efektiivsemaks muutmine läbi lihtsustatud vastuvõtu, loendamise, noppimise ja muude tegevuste võimaldab teil kaupu kiiremini tarnida. Võimalus partiide vöötoodiga identifitseerimiseks annab suurepärase võimaluse laoliikumiste optimeerimiseks ja tarneahela juhtimise tegevusteks.  Usaldusväärne laohalduse automatiseerimise vahend vöötkoodivahenditega ja täielikult ühildatud teie ERP süsteemiga tõstab teie efektiivsust ja vähendab vajadust hoida suuri toote koguseid turvavarudena.


www.alna.ee


   

23. märts 2018 01:16

Märksőna vői firma nimi

   OTSI