Avaleht E-raamat Reklaam Kontakt

Teemad

ETTEVŐTTED
KASULIKUD LINGID
TEHNOPARGID
UUED SUUNAD
KASULIK TEADA
SEADMESOOVITUS
LOGISTIKA TERMINID
SEADUSED
LAOMAJANDUSE ABC
KOOLITUS ja SEMINAR
UUDISKIRI
ÄripĂ€ev "LOGISTIKA"
LAOPINNAD (uuring)
PALGAUURING

Kas oled lÀbinud laojuhtimise kursuse?


Küsitluste arhiiv
VÀikse ja keskmise ettevÔtte majandustarkvara.

HansaWorld on kiiresti arenev majandustarkvara looja Euroopas. Grupis on üle 300 töötaja kokku 23 kontoris. Igas riigis on kohalikud tootejuhid, kes teavad oma maa vajadusi ja kohaldavad tarkvara vastavalt nendele nõudmistele.

HansaWorld pakub turul kõige integreeritumat lahendust, mis sisaldab finantsjuhtimise, ERP, CRM'i, e-äri, dokumendihalduse jm võimalusi.

HansaWorld on graafilise kasutajakeskkonnaga mitme-akna tehnoloogial põhinev finantstarkvara, mis algselt loodi 1988. aastal Apple Macintosh arvutitele. 1994. aastal tuli välja esimene HansaWorld Windowsi versioon. HansaWorldi 18-aastane tehnoloogia arenguga kaasas käimise kogemus garanteerib tarkvara arenduse kõrge taseme ja toodete konkurentsivõimelisuse.

1997. aastast on olnud võimalik kasutada HansaWorldi üle Interneti.

Kõik HansaWorldi tooted on kirjutatud kaasaegses ANSI-C programmeerimiskeeles, mis võimaldab tarkvara kiiresti ja lihtsalt erinevatele operatsioonisüsteemidele ning kliendi vajadustele kohaldada. HansaWorld Enterprise on saadaval Windows 2000/XP, Windows NT, MacOS (nii Macintosh kui Power Macintosh) Linux ja Unix operatsioonisüsteemidele. Esimesena Euroopas oleme loonud nii kliendi- kui ka serveriversiooni Linuxile. HansaWorld Enterprise saab kasutada kõigis IBM serverites: xSeries, pSeries, iSeries ja zSeries.

Meie tarkvara on paigaldatud rohkem kui 69 000 ettevõttes 89 erinevas riigis ning see on tõlgitud 28 keelde.

Lisaks tütarettevõtetele on HansaWorldil ka partnereid ja edasimüüjaid üle kogu maailma: Euroopas (Island, Portugal, Ungari, Rumeenia, Slovakkia, Sloveenia), Lõuna-Ameerikas (Argentiina, Honduras, Paraguay, Uruguay) ning Aafrikas ja Lähis-Idas.

HansaWorldi tooted

HansaWorld Enterprise

Integreeritud äritarkvara suurtele ettevõtetele: Lisaks ERP ja CRM funktsioonidele ka näiteks logistika, laohaldus ja mobiilne ligipääs ning lai valik lahendusi eri tööstusharudele.

HansaWorld Express

Lihtne ja mugav äritarkvara väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele: HansaWorld Express aitab hõlpsasti korraldada väikese ja keskmise suurusega ettevõtete raamatupidamist, müüki, projektijuhtimist ja kliendihaldust.

HansaWorld HansaRaama

Populaarne raamatupidamisprogramm väikeettevõtetele. HansaWorld HansaRaama on kuni kuue kasutajaga raamatupidamistarkvara, milles on lisaks laoarvestus, CRM ja tootmine. Võimalik on ka mobiilne ligipääs.

Lisainfot leiad HansaRaama kodulehelt

FirstOffice

Lihtne raamatupidamisprogramm väikefirmadele ja organisatsioonidele: FirstOffice on ühe kasutajaga raamatupidamis- ja kontaktihalduse pakett väikeettevõtetele. 

BusinessPhone

Ühine aadressiraamat kontaktide jagamiseks ja Skype'i kõnedele vastamiseks: jagad oma aadressiraamatut kaastöötajatega ning võtad Skype'i kõnesid otse aadressiraamatust.

SmartApps

Informatsiooni mobiilne haldamine: SmartApps lahendust on lihtne kasutada andmete kogumiseks ja vaatamiseks sõltumata informatsiooni sisestamise ajast ja kohast.

Mobiilsed lahendused

Mitmekasutaja kalender ja kontaktide register.

Internetiteenused

Internetiteenuste kaudu on HansaWorld ühenduses kogu maailmaga, integreerides internetis saadaoleva informatsiooni Sinu äritarkvaraga. Pakume näiteks selliseid teenusi nagu aadressiotsing või automaatne valuutakursside uuendamine.

   

23. märts 2018 02:52

Märksőna vői firma nimi

   OTSI