Avaleht E-raamat Reklaam Kontakt

Teemad

ETTEVŐTTED
KASULIKUD LINGID
TEHNOPARGID
UUED SUUNAD
KASULIK TEADA
SEADMESOOVITUS
LOGISTIKA TERMINID
SEADUSED
LAOMAJANDUSE ABC
KOOLITUS ja SEMINAR
UUDISKIRI
ÄripĂ€ev "LOGISTIKA"
LAOPINNAD (uuring)
PALGAUURING

Kas oled lÀbinud laojuhtimise kursuse?


Küsitluste arhiiv
Skydda varustab sind Ôigete toodetega, Ôige infoga lÀbi isikukaitsevahendite!

Skydda kuulub B&B Tools kontserni, kuhu kuulub peale meie, ka teisi Eestis tuntud firmasid nagu Luna Eesti AS ja Essve Baltic AS.

B&B Tools kontsern on põhjamaade tööstus- ja ehitussektoris tööriistade ning tarbekaupade müüja. Skydda Protecting People Europe AB on juhtiv isikukaitsevahendite müüja põhjamaades.

Pakume laias valikus isikuvahendeid Rootsis, Norras, Taanis, Soomes ja Eestis. Meie uue sortimenti väljatöötamine, toimub alati koostöös tootja ja kasutajaga. Normid, mis tulenevad seadustest ja määrustest on meile täitmiseks.

Peale müügiettevõtete kuulub Skydda-kontserni eraldi ettevõttena ka kukkumiskaitsevahendeid tootev ettevõte Cresto.

SKYDDA kontseptsioon

Skydda kergendab sinu ettevõttel täita ohutu töökeskkonna nõudeid. Samal ajal näeb Skydda- kontseptsioon ette panustada odavamale hinnale ja kõrgemale kvaliteedile. Skydda tervikkontseptsioon on hoolitseda selle eest, et isikukaitsevahendid oleks sulle kätte saadavad kohalike edasimüüjate kaudu. Skydda on üle 30 aasta Skandinaavia professionaalseid kasutajaid varustanud isikukaitsevahenditega ja edastanud oma teadmisi selles valdkonnas.

Kompetentsus

Sinu ettevõte häireteta eksisteerimiseks on vaja ohutut töökeskkonda, teadmisi ja kompetentsi. Sa vajad kompetentset partnerit, kes tunneb seadusi ja ettekirjutusi, kes teab, mida on vaja erinevates ohukeskkondades ja kes on võimeline kombineerima oma teadmisi ohutute lahendustega. Meilt leiad sa täiusliku isikukaitsevahendite sortimendi.

Koolitus

Skydda viib läbi tootekoolitusi.

Äriidee

Skydda töötab välja ja juhib turgu professionaalsetele kasutajatele isikukaitsevahendite lahendusi kogu Põhja-Euroopas

Missioon

Et informatsioon, kompetents ja tooted annaks panuse turvalise töökeskkonna, kõrge produktiivsuse ja parima ökonoomsuse tagamiseks.

B&B TOOLS KONTSERN

Skydda kuulub B&B Tools kontserni, kes on põhjamaades tööstus- ja ehitussektoris tööriistade, tarbekaupade ning komponentide müüja.

Meie kontserni ühine visioon on:
FIRST IN MRO
(Maintenance, Repair & Operations) "Hooldus, Remont & Tegevus"

First in MRO - See on tervik arusaam kaitsevahendite, tööriistade ja esmatarbevahendite hoolduse, remondi ja töös hoidmisest.

B&B Tools kontsern on põhjamaade suurim tarnija:

- tööriistad, masinad, isikukaitsevahendid, kinnituselemendid,
töökohtadevarustus ja muud tööstustarvikud;
- tööstuslikud komponendid ladustamiseks, tihendamiseks, transmissiooniks ja
automatiseerimiseks;
- ühised teenused.

Tutvu kindlasti:

Skydda tootekataloog - estikeelne isikukaitsevahendite kataloog. Kataloogis on 530 lk, millest umbes 200 lk on informatiivsed. Kataloogi saab tellida e-postiga skydda@skydda.ee , märksõna "Kataloogi tellimus".

Veebikataloog - sisaldab kõiki tooteid. Tooted on jaotatud järgmiselt:
Kaitsepeakatted, kuulmiskaitsed, silmakaitsed, hingamiskaitsed, kindad ja käsivarrekaitsed, jalatsid, tööriided ja tööriistavööd, kukkumiskaitsevahendid, esmaabi ja -dušid, nahahooldus.

TOOLSTORE - Toolstore on Põhjala suurim B2B portaal. Toolstore klientidel on juurdepääs Toolstorele ja kõikidele funktsioonidele, mis teevad nende elu lihtsamaks. Toolstore võimaldab jätta tellimuse ja näha laoseisu. Võid vaadata lähemalt tooteid, mis sulle huvi pakuvad. Ka lõppkasutaja võib kasu saada Toolstore võimalustest tänu oma edasimüüjale. Võta kohe täna ühendust Toolstorega või oma edasimüüjaga ja pidage nõu, kuidas oma koostöös Toolstoret kasutada. Tere tulemast Toolstoresse!

www.skydda.ee


   

23. märts 2018 01:14

Märksőna vői firma nimi

   OTSI