Avaleht E-raamat Reklaam Kontakt

Teemad

ETTEVŐTTED
KASULIKUD LINGID
TEHNOPARGID
UUED SUUNAD
KASULIK TEADA
SEADMESOOVITUS
LOGISTIKA TERMINID
SEADUSED
LAOMAJANDUSE ABC
KOOLITUS ja SEMINAR
UUDISKIRI
ÄripĂ€ev "LOGISTIKA"
LAOPINNAD (uuring)
PALGAUURING

Kas oled lÀbinud laojuhtimise kursuse?


Küsitluste arhiiv
ROCLA – Sinu kindel partner laologistikas kui otsid usaldust ja tahad mĂ”elda innovatiivselt!

Rocla müüb, rendib ja hooldab laotehnikat ning pakub teenuseid ja lahendusi lao efektiivsuse suurendamiseks.
Rocla laotehnikat on läbi aastate Eestis peetud usaldusväärseks ja hinnatud valikuks ning seda igati põhjendatult. Nüüd kui oleme Eestis esindatud tütarettevõtte kaudu suudame tuua oma tooted, teenused ja lahendused veelgi lähemale oma klientidele
.

Rocla tegevuse keskmes on kaubakäsitlusse inteligentsete lahenduste ja teenuste pakkumine. Meie pikaajaline kogemus lao- ja automaattõstukitega ning pidev koostöö klientidega on aidanud meil muuta logistikat efektiivsemaks. Rocla tegevuse ja toote-arenduse märksõnadeks on pidev uuenemine, kasutajasõbralik disain ja kliendikeskne teenindus.

Tootevalikut täiendavad Cat vastukaalutõstukid. Tootevalikus on elektrilised-, diisel- ja gaasimootoriga töötavad tõstukid.

Rocla on juba aastaid olnud maailmas üks juhtivaid automaattõstukite tootjaid. Hiljuti tõi Rocla turule uue põlvkonna seeriatoodanguga valmiva automaatse laotõstuki. Tõstuk pannakse kokku kindlatest standard-detailidest. Varem on automaattõstukeid valmistatud nö. rätsepatööna klientide soovi kohaselt ning see on olnud aeglane ja kallis.

Automaatseid laotõstukeid kasutatakse näiteks aluste, paberirullide ja muude koormate transportimiseks lao ja tootmise vahel või tootmisprotsessis. Koormad liiguvad kindlaksmääratud marsruutidel, ajagraafikus täpselt, turvaliselt ja pausideta.

Koostöös klientidega on valminud mitmed uued tooted mis tänu oma kasutajasõbralikule disainile on võitnud mitmeid rahvusvaheliselt kõrgelt hinnatud auhindu:

Järelkäidavate- ja platvormilt juhitavate siselaotõstukite uus Rocla h2 juhthoob sai auhinnatud Essenis rahvusvahelisel red dot disainikonkursil.

 

 

Rocla lükandmastiga tõstuk Humanic pälvis Fennia Prize'i Grand Prix peaauhinna. Fennia Prize on Soomes hinnatuim ja rahvusvaheliselt tunnustatud disainikonkurss.

Kõik need auhinnad ja uued tootearendused on tõestuseks, et Rocla toodete puhul on pööratud suurt tähelepanu just vastupidavusele ja kasutusmugavusele mis omakorda muudavad nendega töötamise lihtsaks ja efektiivsemaks.

Üle 60-aastase tegutsemise vältel on Rocla arenenud väikesest metalliala pereärist börsiettevõtteks ning maailmas arvestatavaks tõstukitootjaks. 2007. aastal tõusis Järvenpää tehases valminud tõstukite arv 10 000 tõstukini. Rocla tõstukite maine tugineb lisaks kõrgele kvaliteedile veel võimesse tarnida kliendi vajadustele vastavalt komplekteeritud tõstukeid. Aitame leida just sinu vajadustele sobivaimad tooted ja teenused, ning parima hanke- ja finantseerimisviisi. Seeläbi saad endale võimalikult usaldusväärse ja kuluefektiivse lahenduse, mis omakorda parandab äritegevuse tootlikkust.

www.rocla.ee


   

23. märts 2018 01:17

Märksőna vői firma nimi

   OTSI