Avaleht E-raamat Reklaam Kontakt

Teemad

ETTEVŐTTED
KASULIKUD LINGID
TEHNOPARGID
UUED SUUNAD
KASULIK TEADA
SEADMESOOVITUS
LOGISTIKA TERMINID
SEADUSED
LAOMAJANDUSE ABC
KOOLITUS ja SEMINAR
UUDISKIRI
ÄripĂ€ev "LOGISTIKA"
LAOPINNAD (uuring)
PALGAUURING

Kas oled lÀbinud laojuhtimise kursuse?


Küsitluste arhiiv
HAVI Logistics – Maailma juhtiv logistikateenuse pakkuja!

HAVI Logistics on maailma juhtiv logistikateenuse pakkuja. Tänaseks on ettevõttel 28 aastat kogemust toiduianete logistikas. Täna tegutseb HAVI Group üle kogu maailma kokku 39 riigis (Euroopa, USA, Jaapan, Hiina, Filipiinid). Euroopas on HAVI Logistics esindatud kokku 32-s riigis.

HAVI Logistics omab pikaajalist kogemust esmaklassilise toiduainete logistikateenuse osutajana. Tegemist on koostööga, mis sai 28 aastat tagasi alguse McDonalds'i ja HAVI vahel. Sellest ajast alates on toimunud pidev areng ja laienemine ning hetkel korraldab HAVI Logistics praktiliselt kogu Euroopas  ja Ameerikas McDonalds'i logistikat, mis koosneb eelkõige sügavkülmutatud ja jahutatud kaupade logistikast.

HAVI logistics'i suurimad kliendid on McDonalds, BP, Vapiano, Compass ja RIMI.

HAVI Logistics tegutseb Euroopas 43-s jaotuskeskuses ja ettevõte omab 525 termofurgooniga raskeveokit. HAVI's töötab kokku 4'100 töötajat. Tarnepunkte on kokku 5'500, millest 3'800 on Mcdonalds'i restoranid.

Ühes aastas täidetakse HAVI Logistics`i poolt 700'000 tellimust!

Roheline mõtteviis ja toiduohutus

IT'S EASY TO BE GREEN (tõlge: kerge on olla roheline)
Roheline ja keskkonnasäästlik mõtteviis on HAVI Logistics'i ettevõtte kultuuri osa juba enam kui 27 aastat. Sellest ajast on ettevõtte tegutsenud keskkonda säästval põhimõttel, mida kannab kaasas iga HAVI Logistics'i töötaja nii tööl kui ka eraelus.

Roheline mõtteviis ei väljendu, mitte sõnades vaid eelkõige tegudes. Meie põhitegevuseks on logistika, kus igapäevane eesmärk on leida parimaid lahendusi keskkonnasõbraliku ja efektiivse teenuse pakkumiseks.

HAVI Logistics on tuntud maailmas kui ettevõttena kes ei tee vähimatki järelandmist toiduohutuse arvelt. Ettevõttes on väga kõrged sisemised standardid toiduohutusele. Sageli on HAVI's sisemised nõudmised kõrgemad, kui riiklikul tasandil seadused nõuavad.

HAVI Logistics Estonia

HAVI Logistics alustas eestis tegevust 2006 aasta juulis. Ettevõte osutab terviklikku logistikateenust RIMI Eesti Food AS jaekaubandusketile. Hetkel teenindatakse kokku 73 kauplust. HAVI's töötab üle 200 töötaja.

HAVI Logistics tegutseb 2 (kahes) jaotuskeskuses. Teenust osutatakse neljas erinevas temperatuuritsoonis (sügavkülm, jahutatud kaubad, puu- ja juurvili, tööstuskaup). Lisaks ladustamisele ja kaupade käsitlemisele omab HAVI Eestis oma masinaparki, millega teenindatakse Rimi kauplusi. Täiendavalt osutab HAVI oma kliendile rahvusvahelist transporditeenust.

HAVI kontaktid Eestis

Janek Saareoks
Managing Director
Janek.Saareoks(at)havilog.com

Vaata lisaks:
Põrguvälja laopark


   

23. märts 2018 01:16

Märksőna vői firma nimi

   OTSI