Avaleht E-raamat Reklaam Kontakt

Teemad

ETTEVŐTTED
KASULIKUD LINGID
TEHNOPARGID
UUED SUUNAD
KASULIK TEADA
SEADMESOOVITUS
LOGISTIKA TERMINID
SEADUSED
LAOMAJANDUSE ABC
KOOLITUS ja SEMINAR
UUDISKIRI
ÄripĂ€ev "LOGISTIKA"
LAOPINNAD (uuring)
PALGAUURING

Kas oled lÀbinud laojuhtimise kursuse?


Küsitluste arhiiv
Stokker teeb mehest meistri!

Stokker tegeleb laotehnikaga alates 2001-st aastast. Stokkeri laotehnika osakonnas töötavad oma ala spetsialistid, kes on pühendunud ainult lao sisustuse planeerimisele ja projekteerimisele ning laosisustuse ja -tehnika müügile. Lisaks laotehnikale ja -sisutusele pakume ka kõrgtasemel konsultatsiooni. Stokkeri laotehnika osakonna töötajad on läbinud väga põhjalikud koolitused nii laosisustuse kui laotehnika alalt - tulemuseks terviklik arusaamine erinevate ladude vajadustest.

Stokkeri tootevalikus on erinevate tarnijate tooted, mis võimaldavad valida optimaalseima lahenduse pea igale laole. Oleme spetsialiseerunud vaid kõige kõrgemat kvaliteeti pakkuvate tootjate esindamisele:
Metalsistem
- Moodulriiulid (kergekaubariiulid), korruslaod, vahelaed, aluseriiulid, Drive -in. Metalsistem on tootja kelle kõige konkurentsivõimelisemad tooteks on hea kvaliteediga galvaniseeritud kergekaubariiulid ja korruslaod, kus põrandamaterjaliks on galvaniseeritud metallist põrandapaneelid. Teiseks väga tugevaks tooterühmaks on aluseriiulid, kus on vaja keskmisest kõrgemaid (kuni 15m) ja suurema kandejõuga tugiraame (14000 - 36000 kg) või suuri tala-tasapindade kandevõimeid (N: 2700 mm talapaari kandevõime kuni 6000 kg).

Metalsistem on 1968 aastal asutatud ettevõte. Ettevõtte asutaja, Antonello Briosi, asutas ettevõtte pärast ainulaadse, lihtsa konstruktsiooniga riiulisüsteemi loomist ja patenteerimist. Metalsistemi riiulisüsteeme, vahelae süsteeme ja aluseriiuleid on tänu unikaalsele disainile väga hõlpus paigaldada - kes oskab Lego kokku panna saab hakkama ka Metalsistemi riiuli kokku panemisega.

Tänu ainulaadsele konstruktsioonile suudab Metalsistem pakkuda tippkvaliteeti väga kliendisõbralike hindadega.
Schäfer - Karbid, (EUR) kastid, mobiilsed aluseriiulid, automaatsed laosüsteemid, moodulriiulid (kergekauba riiulid), vahelaed, aluseriiulid, konsoolriiulid, Fifo, Push-back. Schäfer on laosisustuse turuliider nii Euroopas kui mitmeski teises maailmajaos. Schäferi tugevamateks tootegruppideks on erinevad automaatsed ladustus-süsteemid, kauba-aluse riiulid. Schäferi kergekaubariiulid on oma kvaliteedilt tõenäoliselt parimad, mida hetkel turul pakutakse - kasutamise mugavus, lihtsus, lai lisavarustuse valik ja konstruktsiooni jäikus ja vastupidavus tagavad terviku, millele on raske võrdväärset leida.

SSI Schäfer on 1937 -l aastal Saksamaal, Fritz Schäferi poolt asutatud pereettevõte. Praeguseks on SSI Schäfer laosisustuse turuliider mitmes maailmajaos. Schäferil on 53 esindust üle maailma.

Still
- vastukaalutõstukid (akutõstukid, diisel- ja gaasitõstukid), lükandmastiga virnastajad, virnastajad, kahvelkärud. Stilli tõstukid sobivad just kõige suurema kasutusintensiivsusega ladudesse. Mida suurem kasutamise intensiivsus, seda rohkem tulevad välja Stilli eelised - madalad ekspluatatsioonikulud (pikad hooldeintervallid), väga väike kütusekulu (diisel- ja gaasitõstukid) ja väike energiakulu tagavad enamikest konkurentidest väiksemad jooksvad kulud.

Still on 1920 - l aastal, Saksamaal Hans Stilli poolt asutatud ettevõte. Esimene tõstuk toodeti 1949 aastal. Tegemist oli elektritõstukiga.

Tänu pikaajalistele kogemustele elektritõstukite tootmisel on Still välja töötanud ka sisepõlemismootoriga tõstukid kus on omavahel kombineeritud kõrgekvaliteedilised Volkswageni gaasi- ja diiselemootoreid ning Stilli elektrimootoreid. Tulemuseks on hübriidtehnoloogiaga tõstukid mis pakuvad väiksemat kütusekulu, pikki hooldeintervalle ja vähem hooldekulusid ning lihtsamat konstruktsiooni - mis tähendab vähem kuluvaid osi. Kuna kuluvaid osi on vähe siis on ka remondi - ja hooldekulud väiksemad.Stokker teeb mehest meistri!


www.stokker.com


   

23. märts 2018 01:15

Märksőna vői firma nimi

   OTSI