Avaleht E-raamat Reklaam Kontakt

Teemad

ETTEVŐTTED
KASULIKUD LINGID
TEHNOPARGID
UUED SUUNAD
KASULIK TEADA
SEADMESOOVITUS
LOGISTIKA TERMINID
SEADUSED
LAOMAJANDUSE ABC
KOOLITUS ja SEMINAR
UUDISKIRI
ÄripĂ€ev "LOGISTIKA"
LAOPINNAD (uuring)
PALGAUURING

Kas oled lÀbinud laojuhtimise kursuse?


Küsitluste arhiiv
Kujundame ja viime ellu majandustarkvara lahendusi, mis loovad konkurentsieeliseid.

BCS Itera on Eesti juhtivaid IT ettevõtteid, kelle missiooniks on nõustada ja ellu viia konkurentsieeliseid loovaid majandustarkvara lahendusi. BCS Itera keskendub peamiselt tootmis-, lao-, logistika-, äriteenindus-, jae- ja hulgikaubandusvaldkonnas tegutsevate ettevõtetele ning pakub nii majandustarkvara konsultatsiooni-, arendus-, juurutus, igapäevase toe kui ka hooldusteenuseid.

BCS Itera haldab ca 250 kliendilahendust enam kui 2000 litsentseeritud lõppkasutajaga ning on suurim ja pikaajalisem Microsoft Dynamics NAV lahenduste juurutaja Eestis. BCS Itera on juurutanud majandustarkvara lahendusi Eestis ja lähisvälismaal üle 16 aasta. Samuti on ettevõte teinud rahvusvahelisi projekte koostöös Läti, Leedu, Tšehhi, Slovakkia, Poola, Sloveenia, Norra, Taani, Kanada, Prantsusmaa, Hispaania jpt riikide partneritega.

Käesoleval aastal pälvis BCS Itera esimese Eesti ettevõttena kõrge tunnustuse „Microsofti Aasta Partner“.

Microsoft Dynamics NAV laohalduslahendused

Microsoft Dynamics NAV on terviklik ning integreeritud majandustarkvara lahendus keskmistele ja suurtele ettevõtetele. Platvorm koondab erinevaid rakendusvaldkondi alates tootmisest, finantsjuhtimisest, personaliarvestusest kuni ärianalüütika ning lao- ja logistikahalduseni. Microsoft Dynamics NAV laohalduslahendus võimaldab optimeerida lao tööprotsesse ning laopinna kasutust. Ühtlasi pakub lahendus funktsionaalsust ka keerukamate laoprotsesside jaoks nagu kaupade käsitlemine tsooni ja aadressi tasemel, suunatud/juhitud ladustamine ja noppimine ning automaatne andmehõive (vöötkoodid ja RFID).

Laohalduse funktsionaalsus on mõeldud ettevõtetele, kes omavad ladu ja soovivad efektiivselt korraldada laosiseseid tööprotsesse, integreerides need ning seeläbi toetades põhiprotsesse nagu ost, müük, tootmine. Laiemalt võttes on see ettevõtetele, kes tarnivad, ladustavad, komplekteerivad ja lähetavad kaupu:
hulgi- ja jaemüüjad
tootmisettevõtted
lao- ja logistikateenuse pakkujad

Kasu

Optimeeritud ruumikasutus. Seadistatavad reeglistikud kaupade ladustamiseks, aadresside mahutavused ja kaalutaluvused, kauba külma/sooja nõuded ning muud tingimused võimaldavad ladustada kaupa optimaalseimal viisil.

Tõhustatud operatsioonid ja tootlikkus. Suunatud ladustamised ja noppimised koos tsoonide, aadresside ja noppimisteekondadega tagavad märgatava tootlikkuse kasvu laotöös.

Paraneb tellimuste täitmine. Reaalajas uuenevad laoprotsesside staatused (noppimised, lähetused, jm.) aitavad tagada tellimuste õigeaegset täitmist. Kliendi päringule saadetise staatuse kohta saab vastata koheselt.

Saavutatav paindlikkus võimaldab kasvada. Võimalus valida keerukuse aste, mis on hetkel ettevõttele sobiv. Lahendus on skaleeritav koos firma kasvuga ja kergesti kohandatav uute protsesside, toodete, mahtude või tehnoloogiatega.

Laohalduslahendused

Laojuhtimine. Tsoonide ja aadresside kasutamine ning suunatud (FIFO v. FEFO) töökorraldused, kust kaup noppida, kuhu ladustada.

Sisemine noppimine/ladustamine. Võimaldab luua ladustamis- või noppimiskorralduse muudeks vajadusteks kui tavapärased ostu- ja müügitellimused (nt kvaliteedikontrolliks, näidiste võtmiseks laost jne).

Laosisesed liikumised. Töökorraldused kaupade ümberpaigutamiseks laos (nt. noppimistsooni täitmiseks).

ADCS e. Automated Data Capturing System. Võimaldab lao töökorraldusi nagu noppimine, ladustamine, inventuur jm täita käsiterminaliga ribakoode kasutades.

Kauba seeria/partii/säilivusaja jälgimine. Võimaldab igal ajahetkel leida, kus konkreetne partii laos asub, kus seda on kasutatud, kellelt ostetud, kellele müüdud.

Veoringide haldus. Pakub võimalusi marsruutide ja neis asuvate klientide ning nende tellimuste haldamiseks. Lahendus võimaldab kliendile lubada täpse tarneaja, juhtida laotööd kaupade komplekteerimisel ning pakub võimalusi väljastajate ja autojuhtide tegevuse toetamiseks.

Tagastuste haldus. Pakub võimalusi kliendi/hankija tagastuste käsitlemiseks. Lahendus võimaldab analüüsida tagastuspõhjuseid, asendada kaupu, väljastada kreeditarveid jm.

Väärtuse ja käibekiiruse põhine inventeerimine. Võimalik määratleda kaubapõhine inventeerimissagedus sõltuvalt kauba väärtusest, käibekiirusest või muudest parameetritest.

Reklamatsioonide haldus.
Võimaldab parandada klienditeenindust, andes ülevaate kliendi pretensioonidest ja aitades neid tõhusalt lahendada. Saabunud reklamatsioon koos vajaliku infoga registreeritakse keskses registris ning määratakse esmane vastutaja. Sellega tagatakse iga reklamatsiooni käsitlemine.

Alkoholi ja tubaka automatiseeritud aktsiisiarvestus . Võimaldab ettevõttel teostada. Lahendus aitab tõhustada nii aktsiisiga seotud tootmis-, ostu-, ladustamis- ja müügitegevusi ning vigu Maksu- ja Tolliametile esitatavates aruannetes.   

23. märts 2018 01:16

Märksőna vői firma nimi

   OTSI