Avaleht E-raamat Reklaam Kontakt

Teemad

ETTEVŐTTED
KASULIKUD LINGID
TEHNOPARGID
UUED SUUNAD
KASULIK TEADA
SEADMESOOVITUS
LOGISTIKA TERMINID
SEADUSED
LAOMAJANDUSE ABC
KOOLITUS ja SEMINAR
UUDISKIRI
ÄripĂ€ev "LOGISTIKA"
LAOPINNAD (uuring)
PALGAUURING

Kas oled lÀbinud laojuhtimise kursuse?


Küsitluste arhiiv
Kas teadsid, et kuni 80% ladude elektriarvest moodustab valgustus?

Induktsioonlambid panevad tööpaiga efektiivselt särama

Igapäevast palgatööd tegev inimene veedab üsna pika aja kodust eemal. Seega on oluline, et töökeskkond oleks võimalikult mugav ja tervislik. Valgustusel on nende tingimuste loomisel oluline osa. Induktsioonvalgustite tehnoloogia mõtleb nii inimeste tervisele kui ka keskkonna säästmisele. Selline valgustus on hästi keskkonnasõbralik, energiasäästlik ja suurepäraste valgusomadustega, uue konstruktsiooniga ja moderniseeritud. Eestis vahendab firmadele tooteid Racairo OÜ. Esialgu on lambid mõeldud tööpaikadele,aga tulevikuvisioonides on lampidel koht ka kodudes ja välisvalgustuses.

Induktsioonlambid on ilma elektroodideta päevavalguslambid. Nad on igas mõttes võrdväärsed kvaliteetsete, kõrge CRI ja laia värvsustemperatuuri spektriga päevavalguslampidega. Peale elektroodide puudumise iseloomustab induktsioonlampi erakordselt pikktööiga. Enamik induktsioonsüsteemide tootjaist hindab oma lampide kasutusiga 100 000 tunnile.


Näide:


Induktsioonlambil puuduvad elektroodid ja hõõgniit, mis võiksid kahjustusi saada. Seega pole induktsioonlambil hoolduskulusid ja hooldus- ning taaskasutuskulud on väikesed. Induktsioonlampidesse investeerides saate ülisuure energiasäästu, võimaldades hõõglampidega, kõrgrõhulahenduslampidega ja luminofoorlampidega võrreldes vastavalt 90%, 75% ja 50% võrra odavamaid lahendusi. Lambid on ka töötajale tervislikud, sest hea valguse kvaliteediga vähenevad silmade ülepinge ja stress.

Valides oma töökohta induktsioonlambid, tuleb need paigaldada asjatundjate abil, et tagada õige töökindlus. Töötav lamp ei põhjusta häireid arvutite ja muude elektroonikaseadmete töös, kuna töötab madalal 210KHz sagedusel ja vastab normaaltingimustes FCC nõuetele häiringute osas. Häireid ei teki ka telekommunikatsiooniseadmete töös, sest FCC standardid kaitsevad navigatsiooni- ja raadiosidesagedusi. Süsteem ei häiri ka portatiivsete ega mobiiltelefonide tööd. Tooteid sobivad igasse tööasendisse ja on vibratsioonikindlad. 

Kui aga lambid peaksid oma tööea ära elama, siis saab kõike kolme komponenti eraldi asendada. Induktsioonvalgustid koosnevad alati kolmest komponendist, ka väljavahetamiseks mõeldud valgustite puhul. Tööea lõppemine nõuab tavaliselt generaatori asendamist ning aegajalt on soovitatav välja vahetada ka klaaskolb, kuna fosforihulk alaneb 100 000 töötunni järel ning see viib luumenite näidu kuni 37%  alanemisele. 

Eraldi väärtuslikuks teeb induktsioonvalgustussüsteemid nende tööiga, mis on viis kuni kümme korda kõrgem tööiga kui kõrgrõhulahenduslampidel ja nende hind on vaid kaks kuni kolm korda kõrgem. Tavaliselt ületab kokkuhoid edasistelt hoolduskuludelt süsteemi soetusmaksumuse küllaga. 

RACAIRO OÜ on :

Ettevõtte, mis tegeleb Euroopa äriettevõtetele induktsioonvalgustuse kasulikkuse tutvustamisega.  Täiesti keskkonnasõbralike, energiasäästlike ja suurepäraste valgusomadustega, uue konstruktsiooniga ja moderniseeritud toodete abil aitame Euroopa äriettevõtetel kohaneda valitsusregulatsioonide, hinnakontrolli ja tarbijausalduse nõudmistega.

RACAIRO OÜ pakub lisaks unikaalset võimalust tõsta teie ettevõtte reitingut, aidates ettevõtte energianäitajad viia vastavusse kõikide tähtsate, uute rajatiste suhtes kehtivate ehitusstandarditega energiaalaste nõuete osas.

Et viia juba olemasolevad seadmed vastavusse energiastandarditega, on meie tooted kujundatud sobivaiks enamikule praegu turul eksisteerivatest valgustusseadmetest.  RACAIRO OÜ teeb ettevõtete juhtidega pühendunud koostööd, et luua kiire, efektiivne moderniseerimisplaan, mis säästaks kulutusi elektrile, vastaks valitsusregulatsioonide nõuetele ning teeniks kokkuhoiu eesmärki.

RACAIRO OÜ pakub ainsana valgustit, mis sisaldab 100% tasuta taaskasutust võimaldavat elavhõbedat.

RACAIRO:

1) Kahandab oma klientide elektriarveid 40%-60% võrra
2) Pakub kvaliteeti ―'Rohelist', väiksema süsihappegaasi emissiooniga toodet
3) Pakub kõrgemat kvaliteeti väiksemate energiakulude juures
4) Vähendab lampide väljavahetamissagedust
5) Pakub paremaid valgusvärvuste valikuid
6) Kahandab operatiiv- ja hoolduskulusid
7) Suurendab produktiivsust ja turvalisust
8) Aitab kaasa prügihulga vähenemisele
9) Väldib toksiliste jäätmete eemaldamiskulusid, kasutades 100% taaskasutatavat elavhõbedat

Kontaktid:

Maksim Vorobjov
Tegevjuht
+372 5041849

www.RECAIRO.ee - Induktsioon pirnid, valgustid ja uut tüüpi säästutorud T8 
www.LEDLUX.ee - 
LED pirnid ja valgustid (online pood)
   

23. märts 2018 01:18

Märksőna vői firma nimi

   OTSI