Avaleht E-raamat Reklaam Kontakt

Teemad

ETTEVŐTTED
KASULIKUD LINGID
TEHNOPARGID
UUED SUUNAD
KASULIK TEADA
SEADMESOOVITUS
LOGISTIKA TERMINID
SEADUSED
LAOMAJANDUSE ABC
KOOLITUS ja SEMINAR
UUDISKIRI
ÄripĂ€ev "LOGISTIKA"
LAOPINNAD (uuring)
PALGAUURING

Kas oled lÀbinud laojuhtimise kursuse?


Küsitluste arhiiv
Kogemus logistika ja laomajanduse personali alal. TööjÔu rent ja personalivalik!

AR Personal on personaliotsingu firma, kellel on laialdane kogemus laomajanduse ja logistika valdkonnas - pakkudes oma klientidele nii renditööjõu kui ka personalivaliku teenust. Ettevõte on tegev olnud alates 2005. Aastast. Käesoleva hetke suurimad koostööpartnerid logistika ja laomajanduse valdkonnas on DHL Estonia AS ning TVC OÜ.

 

Head ja püsivad partnerid on oma teadvust antud majandusharust märkimisväärselt tõstnud. Arvestades tulevaste ning praeguste klientide vajaduste ja eripäradega hinnatakse personaalset lähenemist, et mugavdada teenus lähtuvalt ettevõtte profiilile. Lisaks kõigele hoitakse usaldatud konfidentsiaalset informatsiooni ning austatakse delikaatseid olukordi.

Laomajanduse ning logistika valdkonnas on peamiselt värvatud: laotöötajaid, tõstukijuhte, logistikuid, kullereid, andmetesisestajaid ladudesse ning sekretäre ja klienditeenindajaid. Lisaks eelnevale on läbi viidud värbamisprojekte: tööstus-, ehitus-, jaemüügi-, toitlustus-, elektroonika valdkondadele.

Et leida klientidele kõige sobilikumad kandidaadid, kes vastavad ettevõtte sisekliima ja töötajaskonnaga pakub AR Personal põhjalikku ja viimistletud teenust: telefoni- ja personaalne intervjuu, mille käigus kontrollime kandidaadi töökogemusi ja motiveeritust antud ametikohale; kandidaatide testmine vastavalt kliendi soovile; kontrollime kõikide kandidaatide tausta; meie poolt tööle saadetud inimestele vormistatakse ravikindlustus; meie kontakt-konsultant haldab renditööjõudu ning on vajadusel koheselt kättesaadav.

Lisainfo:
Tel: 640 3000
e-post: info@arpersonal.ee 
www.arpersonal.ee

 


   

22. veebruar 2018 10:25

Märksőna vői firma nimi

   OTSI