Avaleht E-raamat Reklaam Kontakt

Teemad

ETTEVŐTTED
KASULIKUD LINGID
TEHNOPARGID
UUED SUUNAD
KASULIK TEADA
SEADMESOOVITUS
LOGISTIKA TERMINID
SEADUSED
LAOMAJANDUSE ABC
KOOLITUS ja SEMINAR
UUDISKIRI
ÄripĂ€ev "LOGISTIKA"
LAOPINNAD (uuring)
PALGAUURING

Kas oled lÀbinud laojuhtimise kursuse?


Küsitluste arhiiv
KÔik laomajandusest!

Estonian-warehouse.com on UUS laondusalane portaal, mille eesmärk on täita üks tühimik eesti interneti maastikul ja pakkuda valdkonnaga otseselt või kaudselt seotud ettevõtetele ja inimestele kompaktset ning ülevaatlikku materjali laomajanduses tegutsevate firmade kohta. Meil on põhjalik andmebaas tegutsevatest ettevõtetest. Samuti pakume uudiseid ja põhjalikke materjale, mida vajab iga HEA laopidaja.

Erinevalt paljudest infoportaalidest, ei keskendu estonian-warehouse.com oma tegevuses lihtsalt maksimaalse arvu ettevõtete koondamiseks oma portaali, vaid eesmärk on pakkuda kasutajale kvaliteetset ja süstematiseeritud informatsiooni Eestis laomajandusega seonduvate ettevõtete kohta. Lisaks sisaldab portaal hulganisti uudiseid ja on ettevõttele hea võimalus tutvustada oma uusi tooteid. Eraldi alapunktina tutvustab estonian-warehouse laomajanduse põhitõdesid ning pakub väärtuslikku lugemismaterjali.

Mida pakub koduleht ja miks on estonian-warehouse.com eriline:

Portaal sisaldab:

> Ettevõtted  on portaali andmebaasis jaotatud tegevusalade (märksõnade) järgi ja on kergesti leitavad. Näiteks kui teil on vaja uut tõstukit, siis Teil on võimalike ettevõtete leidmiseks 2 võimalust:
           
 a) otsite vasakult ettevõtte puu kaudu liikudes järgmiselt:
                     
> ettevõtted>tõsteseadmed >laotõstukid
           
Teile avanevad kõik ettevõtted kes pakuvad Eestis laotõstukeid.

b) Sisestate otsingusse märksõna laotõstuk või ettevõtte nimi ja teile avaneb nimekiri firmadest ja/või ettevõtte tutvustav informatsioon.

Ettevõtetele on põhiandmete (firma nimi, aadress, üks telefoninumber, üks tegevusala ja äriregistri kood) avaldamine andmebaasis tasuta. Täiendavate andmete lisamiseks tuleb sõlmida leping ja tasuda vastavalt hinnakirjale mis on alajaotuse Hinnakiri all kõigile kättesaadav.

Kokku on firmade andmebaasis täpselt nii palju ettevõtteid kui on teenusepakkujaid turul. Ei midagi üle, ega ka puudu. Igal alustaval ja valdkonnaga seotud ettevõttel on meie portaal just SEE õige koht, kus teha oma esimesed sammud firma tutvustamiseks ja reklaamimiseks.

Täiendavalt on firmadel võimalik oma sooduskampaaniaid ja –pakkumisi ja miks ka mitte oma ettevõtet, reklaamida esilehe paremal küljel olevate bannerite abil. Reklaamima on oodatud kõik ettevõtted kelle tegevus on suuremal või väiksemal määral seotud laomajandusega.

> Uudised laomajanduses ja sellega otseselt seonduvatel teemadel. Lisaks on võimalik igal ettevõttel uute toodete või teenuste saabumisel saata meile tutvustav teade, mida portaal oma uudiste veerus lahkesti avaldab. Oluline on hoida koduleht alati värske ja huvipakkuv oma klientidele.

> Uute ettevõtete tutvustus sisaldab endas igakuised ettevõtte tutvustusi. Tutvustus on hea võimalus ettevõttel anda valdkonnaga seotud inimestele ülevaade oma tegevusest, teenustest ja suundadest. Tutvustav artikkel on võimalik koostada ettevõttel ise, või siis estonian-warehouse esindaja ja tellija koostööna. Artikkel ilmub portaali esilehel koos ettevõtte sissejuhatava tekstiosaga ja ettevõtte logoga. Tegemist on tasulise teenusega meie portaalis (vt. hinnakiri). Kõikide ettevõtte tutvustustega on hiljem võimalik tutvuda portaali nimetatud alapunkti ajaloos.

> Portaali alapunkt Ost-Müük-Rent on hea võimalus pakkuda teenust või müüa näiteks kinnisvara ja tehnikat. Kuulutus sisaldab pilte, ettevõtte andmeid ja kuulutuse sisulist poolt. Avaldame ainult laomajanusega seotud kuulutusi.

> Töökuulutused rubriik on hea võimalus ettevõtetel kuulutusi sisestada ning otsida läbi meie keskkonna oma ettevõttesse häid töötajaid. Teostame pidevaid uuringuid valdkonnas toimuva kohta ja vajadusel on ettevõttel võimalik tellida meie käest palgauuring, mis puudutab just laomajandust.

Ja veel, mida kasulikku sisaldab estonian-warehouse.com

Lisaks leidub portaalis...

laondusalased terminid ja valdkonna ABC teadmised
presentatsioonid ja kasulikud materjalid lugemiseks
lugemismaterjali eestist ja mujalt maailmast
viiteid ja linke erinevatele interneti saitidele
logistikaalaseid termineid
koolitused ja seminarid
uued arengusuunad

Meie kodulehe eesmärk on olla pidevas arengus ja liikumises, ning uued ideed on alati teretulnud, mis aitavad portaali muuta veelgi sisukamaks ja kasutajale sõbralikumaks. Meie jaoks on tähtis olla parim ja usaldusväärne.

Head kodulehe külastamist!

Estonian-warehouse.com


   

24. märts 2018 19:34

Märksőna vői firma nimi

   OTSI