Avaleht E-raamat Reklaam Kontakt

Teemad

ETTEVŐTTED
KASULIKUD LINGID
TEHNOPARGID
UUED SUUNAD
KASULIK TEADA
SEADMESOOVITUS
LOGISTIKA TERMINID
SEADUSED
LAOMAJANDUSE ABC
KOOLITUS ja SEMINAR
UUDISKIRI
ÄripĂ€ev "LOGISTIKA"
LAOPINNAD (uuring)
PALGAUURING

Kas oled lÀbinud laojuhtimise kursuse?


Küsitluste arhiiv
Linde tagab klientide rahulolu!

Willenbrock Baltic peamiseks eesmärgiks on klientide rahulolu. Käesoleva olukorra kriitiline hindamine, ettevõtte täiendamine ja arendamine vastavalt tekkinud uutele turu nõudmistele - need on meie peamised prioriteedid.
Alates 1.jaanuarist 2007 on Willenbrock Baltic ametlik
Linde esindaja Eestis, Lätis ja Leedus. Ettevõte tegeleb tõstukite rentimise, hooldamise ja müügiga.

WILLENBROCK BALTIC 

Alates 01.01.2007.a. on Linde Material Handling GmbH&Co.KG tõstukite ja laotehnika ametlik esindaja Balti riikides Willenbrock Baltic.

Linde Material Handling GmbH&Co.KG tähtsamad tehased asuvad
- Saksamaal                  (3 tehast)
- Prantsusmaal              (2 tehast)
- Inglismaal                    (2 tehast)

Linde tõstukid ja laotehnika on leidnud väärika koha Balti turul omades kõrget hinnangut laomasinate kasutajate seas.

Linde tõstukeid ja laotehnikat kasutavad järgnevad firmad:

Eestis :  AEROC AS, EESTI AGA AS, REFETRA AS,DSV TRANSPORT AS
               PALDISKI SADAMATE AS,SILBETI PLOKK OÜ 
jt.

Leedus : Baltic Master UAB, LaivĂž krovos AB, Lietpak UAB, KlaipĂ«dos terminalo
               grupĂ« UAB
jt.

Lätis : Aldaris, Cido, Schenker, KNAUF, Mantess-TranzĂźts, RĂźnĂ»ĂŸu stividors 
jt.

Tootevalikus on kokku üle 50 erineva nimetuse tõstukeid ja laomasinaid: diisel-, gaasi- ja elektrtõstukid, laias valikus laotehnikat, spetsiaalne tehnika konteinerite käsitlemiseks tõstejõuga kuni 52 tonni. Linde tehnika on ergonoomiline, kaasaaegsete tehniliste lahendustega, võimalikult madalate hoolde- ja ekspluatatsioonikuludega. Aitame leida parimad lahendused tõstukite- ja laotehnika valdkonnas ja tagame teenuse, mis hoiab valitud tehnika parimas seisukorras.

Pakume:
- uusi Linde diisel-, gaasi, elektritõstukeid ja lisaks laias valikus laotehnikat;
- heas seisukorras kasutatud Linde tõstukeid ja laotehnikat meie ladudest Tallinnas, Riias, Vilniuses ja Bremenis;
- lühi- ja pikaajalist uute ning kasutatud tõstukite ja laotehnika rentimist;
- varuosi laost kohapeal või ladudest Saksamaal.

Meie hooldetehnikud pööravad suurt tähelepanu hoolde- ja remonttööde kiirusele ja kvaliteedile. Willenbrock Baltic`u meeskond annab endast parima, et meie poolt pakutavad tooted ja teenused vastaksid Teie ootustele.

 WILLENBROCK HOLDING GROUP 

Willenbrock Fördertechnik: Eduka ettevõtte ajalugu

1962
Hans-Georg Willenbrock asutas ettevõtte.
1986
Dipl.-Kfm. Hermann Richter ja Lutz H. Peper võtsid üle ettevõtte juhtimise.
1990
Ettevõte kolib praegusesse asukohta Bremenis, Senator-Bömers tänaval.
1998
Firma võtab üle OÜ KLAUSS FÜRDERTECHNIK juhtimise Salzgitteris ja ettevõttega liitub LINDE AG.
2001
Firma saab uued ruumid Bremenis, aadressil Senator-Bömers 2.
Asutatakse rendi ja kasutatud tehnika osakond.
2006
Willenbrock Fördertechnik GmbH & Co. KG avab esindused Balti riikides.
Ametlikeks Linde tõstukite ja laotehnika esindajateks saavad Eestis Willenbrock Baltic OÜ, Lätis Willenbrock Baltic SIA ja Leedus Willenbrock Baltic UAB.
 

LINDE MH AJALUGU

Linde transporditehnika aastatel alates 1904 kuni 2007

2006
Ärisuund Linde Material Handling eraldatakse 1.8.2006 sisuga Linde AG koosseisust ja muudetakse juriidiliselt iseseisvaks. Firma uueks nimeks on nüüd: Linde Material Handling GmbH & Co. KG

2004
39X-seeria on valmis ja teda esitletakse esmakordselt BAUMA-l, maailma suurimal ehitusmasinate näitusel Münchenis. 24. juunil 2004 tähistab Linde AG firma juubelit.

2003
Seeria 39X edukas start. 2003. aasta lõpuks on juba 10.000 masinat lahkunud tootmiskonveierilt.

2002
1. jaanuarist 2002 moodustab ettevõte Linde AG koosseisus ärisuuna Linde Material Handling. Hannoveri messil 2002 esitleb Linde uut tõstukite generatsiooni tähistusega 39X. Need diisel- ja gaasitõstukid asendavad 17 aasta vanused eelkäijad seeriast 351. 39X seeria väljapaistvateks omadusteks on uus viienda generatsiooni Linde-hüdrostaatiline ajam, ökonoomne konstruktsioon, parim ergonoomia ja "Porsche"-disain.

2001
Linde toodab 100.000-nda tõstuki seeriast 351, need on 2,0 kuni 3,5 tonnised diisel- ja gaasitõstukid. See seeria, mis toodi turule 1985. aastal ja millel on tüüpiline Linde-disain, on sellega Euroopas kõige enam ehitatud ja üks edukamaid seeriaid maailmas. Merthyr Tydfil-is Suurbitannias avatakse pidulikult uus suurte ja raskete tõstukite tehas.

2000
Linde esineb Hannoveri näitusel oma täielikult uue kujundusega väljapanekuga Allee ääres asuva sensatsioonilise EXPO-katuse all. Maailma kõige väiksem kahveltõstuk, Mainzi Mikrotehnika Instituudi (IMM) ja Linde vaheline koostööprojekt, kanti Guinessi rekordite raamatusse. Linde käivitab uue ajajärgu kütuseelementidega varustatud kahveltõstukitega. Prototüüp ehitatakse Siemens/KWU ja Linde poolt katse- ja demonstratsiooniprojekti raames, kus tõstukit kasutatakse täiesti tavalise töömasinana.

1999
Alates 1. jaanuarist 1999 tohib Linde nimetada end USA-s uuesti Linde-ks. Kaubamärgi "Linde" nimeõiguste omandamisega, mis kuulusid üle 80 aasta keemiatööstusettevõttele Union Carbide. Nüüd on Linde nime kasutamine võimalik kogu maailmas.

1998
Linde hüdrostaatilise ajami 40-aastane juubel. mille motoks on „Meie ajamiks on innovaatika". Hüdrauliliste komponentide pioneerina paneb Linde palju asju liikuma mitte ainult ehitusmasinatel: Juba 40 aastat kasutatakse hüdrostaatilist ajamit jõuülekandeks ka diisel- ja gaasitõstukitel. Veebruaris 1998 toodetakse 200.000.-s hüdrostaatilise ajamiga varustatud tõstuk. Käesoleval ajal iseloomustavad Linde-tehnika innovatiivsust üle 600 jõustunud patenditaotlust ja patenti.

1993
Linde asutab ühisettevõtte suuruselt teise Hiina tõstukivalmistajaga Xiamen-is.

1989
Linde kindlustab oma positsiooni Euroopa tõstukiturul briti tõstukivalmistaja Lansing omandamise teel (frontaaltõstukid, tühjade ja täidetud konteinerite tõstukid, külgplatvormiga tõstukid, laotehnika).

1984
Suurima prantsuse tõstukitootja Fenwick omandamine ja Fenwick-Linde S.A.R.L. asutamine (laotehnika seadmed).

1969
Grupi kontsentreerumine kahveltõstukite ja hüdraulika tootmisprogrammile. Vedukite tootmine lõpetatakse. Kuni käesoleva ajani on Aschaffenburgi tootmiskorpustest väljunud 300.000 diiselmootorit ja umbes 100.000 tõstukit.

1958
Luuakse ärisuund „Hüdraulika". See moodustab hilisema Linde AG tõstukite ja hüdraulika tootesuuna. Ehitatakse esimene hüdrostaatilise ajamiga kahveltõstuk.

1956
Aschaffenburgis valmib esimene hüdrostaatilise ajamiga transpordivahend.

1938
Tootmisprogramm laieneb alates gaasimootoritest ja -generaatoritest, lennuki- ja õhusõidukite mootoritest , diiselmootoritest kuni alates 1938. aastal traktoriteni välja. Mudeli A 20 näol toodetakse esimest Güldner-tüüpi traktorit seeriaviisiliselt.

1933
Väikeste diiselmootorite tootmise algus.

1929
Seni juba osalust omanud ettevõte Linde Eismaschinen omandab ettevõtte Güldner-Motoren-Gesellschaft täielikult ja struktureerib tootmisprogrammi ümber.

1904
15. veebruaril 1904 asutavad dr. Hugo Güldner, dr. Carl von Linde ja dr. Georg von Krauss Münchenis ettevõtte Güldner-Motoren- Gesellschaft mbH.
 


   

23. märts 2018 01:17

Märksőna vői firma nimi

   OTSI