Avaleht E-raamat Reklaam Kontakt

Teemad

ETTEVŐTTED
KASULIKUD LINGID
TEHNOPARGID
UUED SUUNAD
KASULIK TEADA
SEADMESOOVITUS
LOGISTIKA TERMINID
SEADUSED
LAOMAJANDUSE ABC
KOOLITUS ja SEMINAR
UUDISKIRI
ÄripĂ€ev "LOGISTIKA"
LAOPINNAD (uuring)
PALGAUURING

Kas oled lÀbinud laojuhtimise kursuse?


Küsitluste arhiiv
Logistika Pluss - Sinu kindel partner logistikas!

Logistika Pluss OÜ on 1998. aastal asutatud lisaväärtusteenuseid pakkuv logistikaettevõte, mis avas 2006. aasta novembris Tallinnas Punasel tänaval uue logistikakeskuse. Logistika Pluss’i klient ei pea muretsema logistiliste lahenduste pärast, selle töö teeb kliendi eest ära Logistika Pluss.

Logistika Pluss pakub:

Erinevaid laoteenuseid, mis on seotud tava-, aktsiisi-, tollilao haldamisega ning tolliterminali ja tolliagentuuri tegevustega, pakkudes ka jaotusteenust ehk Eesti-sisest transporti sihtkohta.

Logistika terviklahendusele aitab kaasa hea partner Balti Logistika OÜ, kes pakub rahvusvahelist transporti.

Lisaks traditsioonilistele ladustamise-, komplekteerimise- ja tolliteenustele pakub Logistika Pluss lisaväärtusteenust, mis sisaldab endas muuhulgas tootele eestikeelse kasutusjuhendi ja erinevate riikide maksumärkide lisamist, müügialuste ja kampaaniapakendite koostamist ning muid tootekäsitlus teenuseid vastavalt kliendi soovidele.   

Logistika Pluss eesmärk on:

Olla Baltimaade turul eelistatuim partner kliendile, kelle eesmärk on keskenduda oma põhitegevusele.

Olemasolevat ladustamispinda maksimaalselt ära kasutades pakkuda täiendavaid teenuseid, mis ühtaegu veelgi vähendades kliendi omakulusid, suurendavad teisalt teenuse kvaliteeti.

Antud teenus vajab ka korralikku ja töökat personali ning siinjuures on väga tähtis roll logistikakeskuse soodsal asukohal Lasnamäe Punase tänava tööstuspargis. Samuti on logistikakeskusesse suurepärane ligipääs ka transpordil tänu ümbruskonda rajatud uuele teedevõrgustikule.

Logistika Pluss’i klient ei pea muretsema logistiliste lahenduste pärast, selle töö teeb kliendi eest ära Logistika Pluss .  

Logistika Pluss OÜ logistikakeskuse faktid:

          Laopinna suurus: 12600 m2
          Lao kõrgus: 9,3 m
          Kontoripinnad: 2400 m2
          10 laadimissilda
          Asub Punane 73, Tallinn (Lasnamäe tööstuspark)


   

23. märts 2018 02:53

Märksőna vői firma nimi

   OTSI