Avaleht E-raamat Reklaam Kontakt

Teemad

ETTEVŐTTED
KASULIKUD LINGID
TEHNOPARGID
UUED SUUNAD
KASULIK TEADA
SEADMESOOVITUS
LOGISTIKA TERMINID
SEADUSED
LAOMAJANDUSE ABC
KOOLITUS ja SEMINAR
UUDISKIRI
Äripäev "LOGISTIKA"
LAOPINNAD (uuring)
PALGAUURING

Kas oled läbinud laojuhtimise kursuse?


Küsitluste arhiiv

www.logiproff.com, 01.01.2010

Maailma juhtiv häältuvastustehnika ettevõte Vocollect soovitab suurendada kõnejuhitavate toimingute kasutamist tarneahelate haldamisel. Ettevõtte hääljuhitavais toodetes ja teenustes muudetakse tekstinfo kõneks. Kõne abil tuvastatakse inimese ja arvuti vahelise suhtlemise teel tooteid, nende koguseid, hoiukoha aadresse jne. Juhtmeta andmeedastuse uusima tehnoloogia abil suhtlevad laotöötajad kasutada oleva laoarvestusprogrammiga.

Vocollect süsteemide kasutamisega laos lisatakse ettevõttele sooritusvõimet, tootlikkust ja turvalisust. Kõnejuhitud rakenduste abil suudavad firmad parandada oma laotoimingute sooritamise kindlust isegi kuni 99,99%-ni. Tootlikkust suurendab tehnoloogia kasutamine keskmiselt 25% . Investeering tasub end üldjuhul ära vähem kui aasta jooksul.

Vocollect rajati 1987.a. Juba kaks aastat hiljem võeti esimesed tooted kasutusele USA Ford Motor Company tehastes. Hoogsa uurimus- ja arendustöö tulemusel arendas Vocollect välja maailmas esimese kantava arvuti, millega oli võimalik inimkõne abil suhelda. Taoline arvuti asendas edukalt käes muid mobiilseid infoedastusseadmeid. Laotöötaja käed jäid vabaks töö tarvis ja ta võis sajaprotsendiliselt keskenduda toodete komplekteerimisele.

Aastaks 2002 olid kõnejuhitud tehnoloogia eelised saanud tuntuks kõikjal maailmas ja uut tehnoloogiat hakati järk-järgult võtma kasutusele Euroopas. Samal aastal avas Vocollect ka oma esimese Euroopa kontori. Praegu tegutseb Vocollect kõikjal maailmas. Klientidele on tarnitud rohkem kui 100 tuhat Talkman arvutit 150-200 tuhandele kasutajale kogu maailmas. Põhjamaades on Vocollect süsteemi kasutajaid rohkem kui 4000.

Vocollect investeerib igal aastal vähemalt 15% käibest programmide ja seadmete arendamisse tagamaks, et klientide kasutada on pidevalt moodsad ja kõrgekvaliteedilised tooted. Kasutajatele püütakse pakkuda maksimaalset paindlikkust ja rikkalikult valikuvõimalusi.

Möödunud aastal avas Vocollect esinduse Jaapanis teenindamaks kiiremini Aasia turge. Müük Euroopas moodustab kolmandiku käibest kogu maailma ulatuses.

Aastal 2007 toodi turule uus toode - VoiceLink 3.0., maailma esimene häältuvastamise programm, mille juures on juhtivad kõnerakendused ühendatud avatud lähtekoode kasutava Vocollect Voice Integration Platform programmiga. VoiceLink 3.0. on lihtne integreerida laohaldustarkvaraga. Programm on saadaval 22 eri keeles.

Tõlgitud lühendatult: Logistiikka 1/2008 „Puheohjaus optimoi varastotyön"

   

22. veebruar 2018 10:19

Märksőna vői firma nimi

   OTSI