Avaleht E-raamat Reklaam Kontakt

Teemad

ETTEVŐTTED
KASULIKUD LINGID
TEHNOPARGID
UUED SUUNAD
KASULIK TEADA
SEADMESOOVITUS
LOGISTIKA TERMINID
SEADUSED
LAOMAJANDUSE ABC
KOOLITUS ja SEMINAR
UUDISKIRI
Äripäev "LOGISTIKA"
LAOPINNAD (uuring)
PALGAUURING

Kas oled läbinud laojuhtimise kursuse?


Küsitluste arhiiv

www.logistikaseminar.ee, 02.02.2014

Viieteistkümnes Logistikaseminar peateemaga „Traditsioon või Innovatsioon?" toimub 6.-7. märtsil Tartu Ülikooli Narva KolledĂľis.

Logistikaseminar on Tallinna Tehnikakõrgkooli transpordi ja logistika eriala kolmanda kursuse tudengite korraldatav aasta logistika suursündmus, millest võtab osa igal aastal ligi 250 külastajat, kellest enamik on õpilased ja tudengid. Logistikaseminarile on oodatud kõik, kes tunnevad huvi majanduse või logistika vastu. Kahepäevase seminari fookus on suunatud peamiselt õpilastele ja tudengitele.

Seekordne seminari peateema "Traditsioon või innovatsioon?" keskendub viimase 15 aasta jooksul toimunud muutustele, nutikatele koostöö- ja IT-lahendustele, hariduse tähenduse muutumisele, aga ka mitmetele teistele päevakohastele teemadele, mida mõtestavad lahti oma ala spetsialistid Eestist ja välismaalt. Esimesel päeval astuvad üles majandusteadlane Andres Arrak, Tallinna Tehnikakõrgkooli rektor Enno Lend, PROLOG-i juhatuse esimees Tõnis Hintsov ning mitmed teised nimekad lektorid. Diskussioonipaneel toimub teemal "Haridus või haritus?"

Seminari programmis on mitmed atraktiivsed sündmused, et võimaldada vahetut suhtlust ettevõtete ja tudengite vahel. Esimesel seminaripäeval toimub esmakordselt Tudengiboks, kus tudengitel ja õpilastel on võimalus leida endale praktikakoht.

Teisel seminaripäeval on võimalik külastada üht Ida-Virumaa ettevõtet ning kuulata mitmeid põnevaid ettekandeid, mille hulka kuulub PROLOG SCM esseekonkursi võitja esitlus. Teise päeva lõpus leiavad aset ettevõtete korraldatavad töötoad, kus üheskoos leitakse lahendusi huvitavatele ülesannetele.

Seminari täpsem programm, lisainfo on saadaval ning registreerimine toimub veebiaadressil
www.logistikaseminar.ee.

Seminar on mittetulunduslik, toimudes peamiselt toetajate ja sponsorite kaasabil.

   

24. märts 2018 19:36

Märksőna vői firma nimi

   OTSI